- List referencyjny Arcelor Mittal  - zobacz
- Moje opinie indywidualne ze szkoleń  - zobacz

Niektóre opinie moich pacjentów:

 

cali (21 kwietnia 2014)
bardzo dobry

Bardzo polecam. Sama korzystałam z terapii z powodu zaburzeń lękowych. Nie spodziewałam się zupełnie, że mogę zobaczyć aż takie efekty.

 

 

Martyna (12 lutego 2015)
bardzo dobry

Alicja jest świetną terapeutką i coachem. Bardzo żywiołowa i aktywna, zaraża pozytywną energią, a gdy negatywne myśli zaczynają przeważać, szybko kieruje rozmowę na inny, bardziej wartościowy i konstruktywny tor. Bardzo sympatyczna i ciepła, a jednocześnie z odpowiednim dystansem. 
Jeśli ktoś zastanawia się czy warto iść na terapię – warto. Sesja trwa godzinę lub półtorej, ale zmiana trwa przez cały czas, człowiek kompletnie zmienia podejście. Mnie totalnie zmienił się sposób myślenia, w odpowiednich momentach pojawiały się u mnie odpowiednie pytania i zazwyczaj między jedną sesją a drugą już następowała zmiana w myśleniu i podejściu. To co podoba mi się najbardziej to jej zaangażowanie – prowadzi notatki, zapisuje cytaty, do których często wraca, świetnie pamięta co mówiło się pod wpływem emocji tydzień czy nawet miesiąc temu i potrafi powrócić do tego w kluczowym momencie, zadając trafne pytania. Tym sposobem odkryłam parę problemów, o których nie miałam pojęcia, a zatruwały mi życie.
Alicja pomogła mi zwalczyć depresję i większość moich ograniczających schematów oraz dała narzędzia jak radzić sobie z nimi w przyszłości, za co bardzo dziękuję! Mogę powiedzieć, że jestem teraz lepszą wersją siebie, a co najważniejsze – dużo, dużo szczęśliwszą! Polecam.

 

Maryla (4 lutego 2015)
bardzo dobry

Pani Alicja to znakomity psycholog, dzięki jej wiedzy i profesjonalnemu podejściu udało mi się przezwyciężyć agorafobię i nerwicę, z którą walczyłam przez lata. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że mój stan może powrócić ale teraz dzięki spotkaniom udało mi się zrozumieć wiele rzeczy, z których nie zdawałam sobie sprawy. Teraz jestem spokojniejsza ale przede wszystkim silniejsza jako kobieta, wcześniej byłam tylko chorym człowiekiem, którego całym światem była choroba zabierająca całą radość życia. Dziękuję Pani za pomoc i pozdrawiam.

 

magdalena s (13 listopada 2014)
bardzo dobry

Polecam wszystkim bardzo serdecznie panią psycholog Alicję Baranek. Sesje przeprowadza bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie tłumaczy i omawia. Kompetentna, rzeczowa, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy, krótko mówiąc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! :) pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuje za pomoc

 

Aggi (30 września 2014)
bardzo dobry

Polecam wszystkim pragnącym zmienić swoje dotychczasowe nawyki, nieraz hamujące rozwój osobisty, na pozytywną energię i motywację do zmiany siebie na lepsze. Ja miałam to ogromne szczęście, że trafiłam na sesje z Alicją. Połączenie profesjonalizmu, dużej wiedzy i poczucie zaufania do coacha sprawiły, że wyeliminowałam wiele "złych" nawyków ze swojego życia, które wydawały się być bardzo ważne. Planuję dzień, rozważniej zarządzam swoim czasem bo przecież to, jak będzie wyglądała moja kariera i moje życie zależy ode mnie...tak wiele zależy ode mnie! Dziękuję Ci Alicja:)

 

Damian (30 września 2014)
bardzo dobry

Super sympatyczna i profesjonalna osoba. Pasjonatka, której leży chęc pomocy. Miałem przyjemność przejść kurs technik pamięciowych i szybkiego czytania. Rewelacyjnie prowadzony. Wiedza i umiejętności się przydały i nadal je rozwijam w samodoskonaleniu. Osoba godna polecenia.

 

Bartosz (27 września 2014)
bardzo dobry

Alicja Baranek jest świetnym "coachem", bezbłędnie identyfikuje obszary wymagające poprawy i stymuluje rozwój. Duża empatia i akuratność. Polecam!

 

You are here